Kwas hialuronowy

BEZOPERACYJNE USUWANIE ZMARSZCZEK
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Od dawna poszukiwano substancji, która pomogłaby zachować młody i piękny wygląd. Kiedy naukowo poznano procesy odpowiedzialne za starzenie się skóry,  kwas hialuronowy zdominował medycynę estetyczną.

Kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w organizmie człowieka. Jedną z jego podstawowych funkcji jest zdolność wiązania wody, która odpowiedzialna jest za utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia tkanek. Niestety wraz z upływem lat i pod wpływem ekspozycji na słońce, zawartość kwasu hialuronowego w skórze maleje.Włókna kolagenowe tracą elastyczność, ich liczba ulega zmniejszeniu.
W efekcie skóra traci sprężystość i pojawiają się zmarszczki.  skóra staje się sucha, wiotczeje, pojawiają się pierwsze zmarszczki, a usta i policzki tracą swoją objętość.
Można  im jednak przeciwdziałać. Doskonałe efekty uzyskuje się między innymi po zastosowaniu naturalnych produktów, których skład w ponad 99% jest identyczny z naturalnym kwasem hialuronowym.
Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy,pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.
Klinice Broccy lekarze pracują na preparatach kwasu hialuronowego najwyższej  jakości znanych i cenionych firm na całym świecie.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Nawilżona i odżywiona skóra jest mniej podatna na uszkodzenie słoneczne,tym samym zapobiegamy procesom starzenia.
Mezoterapia z kwasem hialuronowym daje znacznie mocniejszy efekt niż jakikolwiek krem, ponieważ dociera tam, gdzie żaden z nich nie przenika i działa w głębszych warstwach skóry. Dzięki dobrej jakości preparatów pochodzących z cenionych na całym świecie laboratoriów medycznych efekt nawilżenia i ujędrnienia utrzymuje się bardzo długo, a skóra staje się napięta bez zmiany rysów twarzy.
Pamiętajcie, aby mądrze wybierać miejsce, do którego udajecie się na zabiegi, dobrze dobrany filler wykonany przez doświadczonego lekarze zapewni nam spodziewane efekty.

Pacjentka dr Joanny Brockiej poddała się zabiegowi rewitalizacji dekoltu z zastosowaniem:
w 1 sesji zabiegowi Hydrolift – nowoczesnej metody bezoperacyjnego liftingu skóry techniką śródskórnej iniekcji kwasu hialuronowego przy użyciu kaniuli, poprzez wytworzenie w obszarze poddawanym liftingowi liniowego rusztowania w naturalny sposób napinającego skórę z fillerem na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg hydrolift wykonywany przy pomocy kaniuli nie pozostawia widocznych siniakówi jest praktycznie bezbolesny i bezpieczny. Po zabiegu widoczne jest delikatne zaczerwienienie, może wystąpić niewielkie opuchnięcie skóry, które znika po kilku godzinach. Efekt zabiegu utrzymuje się średnio 9-12 miesięcy. Przez 2 tygodnie po zabiegu należy unikać kontaktu z wysokimi temperaturami i promieniami UV.

W kolejnych sesjach rewitalizaji dekoltu wykonano zabiegi dermapenu z pellingami melanostop, melanoplus – mesoesthetic.

WSKAZANIA DO ZABIEGU KWASEM HIALURONOWYM

– zmarszczki okolicy ust,
– oczu,
– fałdów nosowo – wargowych,
– czoła,
– szyi,
– dłoni,
– dekoltu,
– zmarszczki śmiechowe,
– opadnięte kąciki ust,
– powiększenia ust i podkreślenia ich konturów,
– wolumetria, czyli modelowanie owalu twarzy (okolicy policzków, brody).

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

PRZEBIEG ZABIEGU Z KWASEM HIALURONOWYM

Każdy zabieg podania kwasu hialuronowego poprzedzony jest konsultacją lekarską. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ lekarz stosuje miejscowe znieczulenie lub stosuje preparaty kwasu hialuronowego z dodatkiem lidokainy, środka znieczulającego.Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Elastyczność i zdolność wiązania wody sprawia, że po wstrzyknięciu preparatu pod skórę wypełnia on i wygładza naturalnie zmarszczki. Praktycznie tuż po zabiegu pacjent zauważa efekt i może wrócić do codziennych obowiązków.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….EFEKTY ZABIEGU KWASEM HIALURONOWYM
Efekt zabiegu jest natychmiastowy ale nie permanentny. Trwałość efektu to sprawa indywidualna i zależy między innymi od wieku, typu skóry, czy stylu życia pacjenta. Zabieg często jest powtarzany po upływie sześciu do dwunastu miesięcy od zabiegu wygładzania zmarszczek.Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne,niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Terapia kwasem hialuronowym często jest powtarzana po upływie sześciu do dwunastu miesięcy od zabiegu wygładzania zmarszczek. Preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają całkowitemu wchłonięciu i dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….PRZECIWWSKAZANIA

– ciąża i karmienie piersią,
– choroby o podłożu autoimmunologicznym,
– skłonność do powstawania blizn przerostowych,
– stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
– nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
– choroby nowotworowe.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

MOŻLIWE DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

– zaczerwienienie,
– świąd,
– ból w miejscu wstrzyknięcia,
– obrzęk.

Objawy zazwyczaj ustępują po 2-3 dniach od zabiegu.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGU

Kwas hialuronowy należy do najbardziej bezpiecznych preparatów  ponieważ jest związkiem mającym identyczną budowę chemiczną zarówno u bakterii Streptococcus z których jest pozyskiwany jak i człowieka.
Kwas hialuronowy jest od dawna używany w medycynie. To substancja naturalnie występująca w skórze. Poza efektem estetycznym, poprawia uwodnienie skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji białek, co ma znaczenie w regeneracji i odbudowie skóry. Bezpieczeństwo zabiegu jest w dużej mierze związane z dobraniem odpowiedniego preparatu,zastosowaniu odpowiedniej techniki  zabiegu przez lekarza i wykluczeniu przeciwwskazań do zabiegu.
Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii.

Dane kontaktowe

Klinika Broccy

 

Opatowska 9
28-210 Bogoria

 

Lokalizujemy się na trasie wojewódzkiej 757 między Staszowem a Opatowem.

 

Odległości od miast:

35 minut – Kielce, Starachowice, Pińczów
40 minut – Mielec, Busko Zdrój
45 minut – Tarnobrzeg
35 minut – Sandomierz
35 minut – Ostrowiec Świętokrzyski, Chmielnik
20 minut – Szydłów, Opatów
15 minut – Staszów, Raków

Rejestracja dla pacjentów

telefoniczna: +48 604 496 509

Poniedziałek – Piątek od 10:00 – 21:00

Sobota od 10:00 do 15:00

Niedziela nieczynna

Filia w Łodzi

Medical Margaret Spa

 

ul. Prądzyńskiego 103a (wjazd od ul. Zamorskiej)
93-478 Łódź

Rejestracja dla pacjentów

telefoniczna: 42 683 12 68

Poniedziałek – Piątek od 10:00 – 21:00

Sobota od 10:00 do 15:00

Niedziela (tylko basen): 11.00-18.00

Formularz kontaktowy