Laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja wzroku jest najnowocześniejszą, metodą korekcji wad wzroku. Poprawia jakość życia i umożliwia aktywne uczestnictwo we wszystkich jego sferach bez konieczności noszenia okularów lub szkieł kontaktowych. LASER EXCIMEROWY SCHWIND AMARIS 500E należy do absolutnej czołówki wiodących technologii na świecie. Potwierdzają to pracujący na nim lekarze praktycy we wszystkich ośrodkach okulistycznych. Laser wykonuje korygowanie wad wzroku w zakresie od -12,0 (krótkowzroczność) dioptrii do + 6,0 (nadwzroczność) dioptrii sferycznych oraz do 6,0 dioptrii cylindrycznych (astygmatyzm). IMG_3484

Życie z wadą wzroku  dla wielu z nas to codzienność. Aby świat nabrał ostrości, konieczne są okulary lub soczewki  kontaktowe. Według najnowszych badań 42 % Polaków w wieku 16–54 lat potrzebuje korekcji wzroku. Dzisiejsza technologia  laserowej korekcja wzroku staje się coraz bardziej popularna, także w Polsce. W świadomości wielu Polaków laserowa korekcja wzroku uważana jest nadal za niebezpieczny zabieg, co jest nieuzasadnione. W 1989  roku w USA przeprowadzono pierwszy zabieg laserem w USA. Od tamtej pory na całym świecie zoperowano tą metodą miliony osób a technologia laserowa uległa znacznej modyfikacjo pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności laserów. Owszem – ryzyko jest, ale niewielkie. Wybór odpowiedniej kliniki i doświadczonego lekarza może zmniejszyć to ryzyko do minimum. Na zabieg laserowej korekcji wzroku decydują się również gwiazdy  zarówno w Polsce jak  i na świecie (Nicole Kidman, Brad Pit)

Klinika Broccy DYSPONUJE NAJNOWSZYM, NAJBEZPIECZNIEJSZYM LASEREM EXCIMEROWYM- SCHWIND AMARIS 500E WSPÓŁPRACUJĄC Z FRANCUSKĄ FIRMĄ MEDICER HTM W KTÓREJ WYKWALIFIKOWANI LEKARZE OKULIŚCI W CIĄGU OSTANICH 15 LAT WYKONALI 35 TYSIĘCY ZABIEGÓW LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU.

 

O zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej. Badanie to jest bezbolesne i polega głównie na  wykonaniu topografii rogówki.Zabieg odbywa się w sali zabiegowej wyposażonej w laser ekscimerowy. Przy zabiegu nie jest wymagana obecność anestezjologa. Do oka pacjenta podawane są krople znieczulające, zastosowanie których czyni ten zabieg bezbolesny.

ZABIEGI LASEROWEJ KOREKCJI WAD WZROKU SĄ OBECNIE NAJBEZPIECZNIEJSZYM SPOSOBEM TRWAŁEGO POZBYCIA SIĘ WAD REFRAKCJI, TAKICH JAK KRÓTKOWZROCZNOŚĆ, DALEKOWZROCZNOŚĆ, ASTYGMATYZM.
O zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej. Badanie to jest bezbolesne i polega głównie na  wykonaniu topografii rogówki. Zabieg odbywa się w sali zabiegowej wyposażonej w laser ekscimerowy. Przy zabiegu nie jest wymagana obecność anestezjologa. Do oka pacjenta podawane są krople znieczulające, zastosowanie których czyni ten zabieg bezbolesny.

 

Chcesz się pozbyć okularów – laserowa korekcja wad wzroku to najlepszy sposób.

 

PRZYJDŹ DO Klinika Broccy NA BADANIE KWALIFIKACYJNE DO LASEROWEJ KOREKCJI WAD WZROKU- I DOWIEDZ SIĘ CZY MOŻESZ POZBYĆ SIĘ NA ZAWSZE OKULARÓW

  • Laserowa korekcja wzroku to najbezpieczniejsza i skuteczna metoda korekcji wzroku
  • Bezboleśnie przeprowadzany zabieg trwa kilka minut i wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym
  • Efekty są trwałe i odczuwalne już w kilka dni po zabiegu

 

Laserowa korekcja wzroku polega na zastosowaniu lasera excimerowego do zmiany krzywizny przedniej powierzchni rogówki oka.
Metody laserowej korekcji wzroku w Medical Margaret Spa:

 

  • PRK
  • TransPRK
  • PRK
  • LASIK
  • LASEK

 

 

TransPRK, PRK – obecnie najnowocześniejsza metoda, najmniej inwazyjna, najbezpieczniejsza i powszechnie stosowana na świecie.
Po znieczuleniu miejscowym oka, mechanicznie usuwamy nabłonek rogówki. Następnie wiązka lasera modeluje kształt rogówki i zmienia jej moc optyczną. Odbudowa usuniętego nabłonka trwa ok. 3 – 4 dni. Po zabiegu, w celu zmniejszenia dolegliwości oraz przyspieszenia gojenia się oka zakładana jest opatrunkowa soczewka kontaktowa.

Dane kontaktowe

Klinika Broccy

 

Opatowska 9
28-210 Bogoria

 

Lokalizujemy się na trasie wojewódzkiej 757 między Staszowem a Opatowem.

 

Odległości od miast:

35 minut – Kielce, Starachowice, Pińczów
40 minut – Mielec, Busko Zdrój
45 minut – Tarnobrzeg
35 minut – Sandomierz
35 minut – Ostrowiec Świętokrzyski, Chmielnik
20 minut – Szydłów, Opatów
15 minut – Staszów, Raków

Rejestracja dla pacjentów

telefoniczna: +48 604 496 509

Poniedziałek – Piątek od 10:00 – 21:00

Sobota od 10:00 do 15:00

Niedziela nieczynna

Filia w Łodzi

Medical Margaret Spa

 

ul. Prądzyńskiego 103a (wjazd od ul. Zamorskiej)
93-478 Łódź

Rejestracja dla pacjentów

telefoniczna: 42 683 12 68

Poniedziałek – Piątek od 10:00 – 21:00

Sobota od 10:00 do 15:00

Niedziela (tylko basen): 11.00-18.00

Formularz kontaktowy