Plastyka powiek górnych i rogówki

Wygląd oczu i ich najbliższej okolicy ma bardzo duży wpływ na wyraz całej twarzy. To oczy najczęściej informują innych o naszym wieku czy stanie zdrowia. Dzięki zabiegowi zwanemu plastyką powiek możliwe jest chirurgiczne poprawienie ich wyglądu i odmłodzenie oczu. Podczas operacji można usunąć nadmiar skóry powiek dolnych i górnych czy zlikwidować tak zwane „worki” pod oczami. Bardzo często tego typu zabiegi wykonuje się jednocześnie z podniesieniem skóry policzków (facelift), uzyskując dzięki temu pełną poprawę wyglądu twarzy.

Aby zapewnić pacjentom maksimum komfortu i bezpieczeństwa operacje plastyki powiek w Medical Margaret Spa przeprowadzane są przy współpracy dwóch specjalistów: chirurga plastycznego oraz okulisty-okuloplastyka.

 

NIE ZWLEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

Blizny po operacjach korekcji powiek są mało lub zupełnie niewidoczne. Na powiekach górnych znajdują się w naturalnym fałdzie powstającym przy otwieraniu się oka, na powiekach dolnych 1-2 mm poniżej brzegu rzęsowego. Zabieg zazwyczaj wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym w trybie ambulatoryjnym (czyli bez konieczności pozostawania w Klinice).

 

„Okolice oczu najczęściej zdradzają nasz wiek co sprawia, że mamy bardziej zmęczony i starszy wygląd. Zabiegi korekcji powiek cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Operacja plastyki powiek polega na usunięciu z okolicy oczu nadmiaru zwiotczałej skóry wraz ze znajdującą się pod nią tkanką tłuszczową, dzięki czemu moi pacjenci wyglądają i czuja się młodziej. Plastyka powiek nadaje twarzy wypoczęty, bardziej ,, wybudzony,, wygląd. Zabieg ten koryguje także wady wzroku spowodowane nadmiarem skóry na powiekach. Cała procedura jest bezpieczna i bezbolesna ,gdyż przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.Nacięcia wykonuje się w naturalnych załamaniach powiek, dzięki czemu blizny pooperacyjne są całkowicie niewidoczne. Uczucie dyskomfortu po zabiegowego jest minimalne i daje się łatwo kontrolować dzięki odpowiednim środkom medycznym. Każdy pacjent jest dla mnie najważniejszy. Radość i uśmiech zadowolonego pacjenta są dla mnie bezcenne.
Polecam wszystkim pacjentom z problemami opadających powiek górnych oraz ,,opuchniętych,, powiek dolnych”.

dr Maciej Brocki
specjalista okulistyki i okuloplastyki
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dane kontaktowe

Klinika Broccy

 

Opatowska 9
28-210 Bogoria

 

Lokalizujemy się na trasie wojewódzkiej 757 między Staszowem a Opatowem.

 

Odległości od miast:

35 minut – Kielce, Starachowice, Pińczów
40 minut – Mielec, Busko Zdrój
45 minut – Tarnobrzeg
35 minut – Sandomierz
35 minut – Ostrowiec Świętokrzyski, Chmielnik
20 minut – Szydłów, Opatów
15 minut – Staszów, Raków

Rejestracja dla pacjentów

telefoniczna: +48 604 496 509

Poniedziałek – Piątek od 10:00 – 21:00

Sobota od 10:00 do 15:00

Niedziela nieczynna

Filia w Łodzi

Medical Margaret Spa

 

ul. Prądzyńskiego 103a (wjazd od ul. Zamorskiej)
93-478 Łódź

Rejestracja dla pacjentów

telefoniczna: 42 683 12 68

Poniedziałek – Piątek od 10:00 – 21:00

Sobota od 10:00 do 15:00

Niedziela (tylko basen): 11.00-18.00

Formularz kontaktowy