O nas

Klinika Broccy to ośrodek medyczny lekarzy  dr Joanny i dr Macieja Brockich z 13- letnim  doświadczeniem  z  zakresu;dermatologii klinicznej i estetycznej, okulistyki klinicznej, chirurgicznej  , chirurgii plastycznej powiek oraz chirurgii skóry. Jesteśmy prekursorami medycyny estetycznej w Polsce.

 

Lokalizujemy się w nowocześnie wyposażonym obiekcie znajdującym się w malowniczym otoczeniu Gór Świętokrzyskich między Buskiem Zdrój, Sandomierzem,a Kielcami w miejscowości Bogoria powiecie staszowskim przy trasie wojewódzkiej 757.

Od początku naszej drogi zawodowej związani  jesteśmy z rodzinna łódzką Kliniką Medical Margaret Spa której filie prowadzimy w woj.świętokrzyskim.

 

 

Wykorzystujemy  nowoczesne technologie i preparaty renomowanych marek. Wdrażamy najnowocześniejsze, najbezpieczniejsze metody światowej medycyny.Cechuje nas holistyczne podejście do pacjentów oraz kameralna atmosfera.

 

Przeprowadzamy operacje plastyczne powiek, które są jedną z najbardziej spektakularnych procedur odmładzających, gdyż to właśnie kondycja skóry okolic oczu świadczy o naszym wieku. Wskazaniem do operacji są nie tylko względy estetyczne, ale też zdrowotne: nadmiar opadającej skóry na powiekach może utrudniać lub wręcz uniemożliwiać prawidłowe widzenie. Gwarantujemy

najwyższy poziom bezpieczeństwa i efektywność zabiegu dzięki wieloletnim doświadczeniom dr Maciej Brockiego – spec. okulistyki i okuloplastyki, dypl. lek.medycyny estetycznej.

 

Proponujemy Państwu diagnostykę i leczenie chorób aparatu wzroku. Przeprowadzamy laserową korekcje wad wzroku – zabiegi umożliwiające trwałe pozbycie się krótkowzroczności, dalekowzroczności czy astygmatyzmu. Procedura wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, za pomocą nowoczesnego lasera Schwind Amaris 500 E. Kwalifikujemy pacjentów do  operacji  zaćmy, którą operujemy w ramach NFZ.

 

Pod opieką dr Joanny Kowalskiej- Brockiej spec. dermatologii i wenerologii dypl. lek.med. estetycznej przebywają zarówno najmłodsi pacjenci dermatologiczni jak i dorośli. Zabiegi chirurgiczne i laserowe skóry to nasza pasja. Zajmujemy się pełnym zakresem leczenia chorób skóry oraz dermatologią zabiegową i estetyczną.

 

Doskonale rozumiemy powołanie i specyfikę zawodu, w którym istotne są nie tylko szeroka wiedza i praktyka lekarska, ale również sam stosunek do pacjentów. Nasi pacjenci mogą liczyć na wsparcie, informacje i wiele innych form pomocy podczas procesów terapeutycznych.

 

Wyróżnia nas  stała obecność lekarzy, będących do Państwa dyspozycji nie tylko w dniu zabiegu czy umówionej wizyty kontrolnej, lecz także w razie jakichkolwiek komplikacji, wątpliwości czy niepokojących objawów. Wykonywane przez nas zabiegi i świadczone usługi spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Serdecznie zapraszamy

Joanna i Maciej Broccy

Dane kontaktowe

Klinika Broccy

 

Opatowska 9
28-210 Bogoria

 

Lokalizujemy się na trasie wojewódzkiej 757 między Staszowem a Opatowem.

 

Odległości od miast:

35 minut – Kielce, Starachowice, Pińczów
40 minut – Mielec, Busko Zdrój
45 minut – Tarnobrzeg
35 minut – Sandomierz
35 minut – Ostrowiec Świętokrzyski, Chmielnik
20 minut – Szydłów, Opatów
15 minut – Staszów, Raków,Klimontów

Rejestracja dla pacjentów

telefoniczna: +48 604 496 509

Poniedziałek – Piątek od 10:00 – 21:00

Sobota od 10:00 do 15:00

Niedziela nieczynna

Filia w Łodzi

Medical Margaret Spa

 

ul. Prądzyńskiego 103a (wjazd od ul. Zamorskiej)
93-478 Łódź

Rejestracja dla pacjentów

telefoniczna: 42 683 12 68

Poniedziałek – Piątek od 10:00 – 21:00

Sobota od 10:00 do 15:00

Niedziela (tylko basen): 11.00-18.00

Formularz kontaktowy